Skip to content

Medarbejdere

Thyholm_adm

Medarbejdere i administrationen

Kontakt_Rikke_13x18 kopi Rikke Nørskov
Kontor, bogholderi
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: rikke@thyholmmurer.dk
Kontakt_Lene_13x18 kopi Lene Gravgaard
Økonomi, HR, bogholderi
Mobil: 40 80 15 74
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: lene@thyholmmurer.dk
Claus Femhøj Nielsen Claus Femhøj Nielsen
Økonomi, bogholderi, kontor
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: claus@thyholmmurer.dk
 Rasmus kopi Rasmus Gravgaard
Projektledelse, arbejdsmiljø, indehaver
Bygningsingeniør, aut. kloakmester, murer
Mobil: 40 80 15 72
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: rasmus@thyholmmurer.dk
 Kontakt_Dan Dan Gravgaard
Adm. direktør, tilbud, indehaver
Bygningskonstruktør, certificeret passivhusdesigner, murer
Mobil: 40 80 15 71
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: dan@thyholmmurer.dk
 Kontakt_PE_13x18 kopi Poul Erik Gravgaard
Byggeledelse, projektledelse, indehaver
Murermester, aut. kloakmester
Mobil: 40 80 15 55
Tlf.: 97 87 15 55
Lars Bang Madsen
Kvalitetssikringsansvarlig, tilbud og projekt medarbejder, projektledelse
Cand. scient techn i byggeledelse, bygningskonstruktør, tømrer
Mobil: 40 80 15 65
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: lars@thyholmmurer.dk
Allan Olesen
Kalkulationschef
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: allan@thyholmmurer.dk
Torben Nykjær Nielsen
Byggeledelse, projektledelse, formand
Entreprenør, aut. kloakmester, anlægsstruktør
Mobil: 40 80 15 75
Tlf.: 97 87 15 55

 

 

 

 

--