Skip to content

Medarbejdere

Thyholm_adm

Medarbejdere i administrationen

Kontakt_Dan Dan Gravgaard
Adm. direktør, indehaver
Bygningskonstruktør, certificeret passivhusdesigner, murer
Mobil: 40 80 15 71
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: dan@thyholmmurer.dk
Rasmus kopi Rasmus Gravgaard
Produktionschef, projektchef, indehaver
Bygningsingeniør, aut. kloakmester, murer
Mobil: 40 80 15 72
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: rasmus@thyholmmurer.dk
Lars Milius Madsen
Projektleder
Bygningskonstruktør, Murer
Mobil: 40 80 15 65
Mail: lars@thyholmmurer.dk 
Martin Nygaard
Byggeleder
Bygningskonstruktør, Murer
Mobil: 40 80 15 60
Mail: martin@thyholmmurer.dk
Julie Golasowska
Tilbudskoordinator – Projektkoordinator
Bygningskonstruktør
Mobil: 92979404
Mail: julie@thyholmmurer.dk 
Holger Overby Nielsen
Byggeleder – Tømrermester
Mobil: 40 80 15 81
Mail: holger.thyholmmurer@gmail.com 
Kontakt_PE_13x18 kopi Poul Erik Gravgaard
Seniorrådgiver, stifter
Mobil: 40 80 15 55
Anette Nicolajsen
Økonomi, bogholderi, kontor
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: anette@thyholmmurer.dk
Kontakt_Rikke_13x18 kopi Rikke Nørskov
Kontor, bogholderi
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: rikke@thyholmmurer.dk
Maiken Lundin Mortensen
Økonomielev – Financial Controller
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: maiken@thyholmmurer.dk
Niels Wulff
Bestyrelsesformand
Tlf.: 26 12 87 08
Mail: nwu@dahllaw.dk 

 

--