Skip to content

Medarbejdere

Thyholm_adm

Medarbejdere i administrationen

Kontakt_Dan Dan Gravgaard
Adm. direktør, indehaver
Bygningskonstruktør, certificeret passivhusdesigner, murer
Mobil: 40 80 15 71
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: dan@thyholmmurer.dk
Rasmus kopi Rasmus Gravgaard
Projektledelse, arbejdsmiljø, indehaver
Bygningsingeniør, aut. kloakmester, murer
Mobil: 40 80 15 72
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: rasmus@thyholmmurer.dk
Thue S. Nielsen
Tilbuds og kalkulationschef
Mobil: 40 80 15 60
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: thue@thyholmmurer.dk
Kontakt_PE_13x18 kopi Poul Erik Gravgaard
Seniorrådgiver, stifter
Mobil: 40 80 15 55
Claus Femhøj Nielsen Claus Femhøj Nielsen
Økonomi, bogholderi, kontor
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: claus@thyholmmurer.dk
Kontakt_Rikke_13x18 kopi Rikke Nørskov
Kontor, bogholderi
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: rikke@thyholmmurer.dk
Anette Nicolajsen
Økonomi, bogholderi, kontor
Tlf.: 97 87 15 55
Mail: anette@thyholmmurer.dk
Gregers Johansen
Bestyrelsesformand
Tlf.: 20 20 31 12
Mail: gj@gjc.dk
--